ClickCease
Front header
REIKI PRAKTIKA
Senovinis rytietiškas metodas
pagerinti savo savijautą.
padidinti energijos kiekį.
siekti asmeninio tobulejimo.
0
REIKI MOKYTOJAI
0
MOKYMŲ PAKOPOS
0
METAI PRAKTIKOS

Žiedai ir žmogaus energetika

Kaip retai mes susimąstome apie tai, kaip veikia mūsų kūnų energetika, kas ją pastiprina, o kas priešingai - slopina ar uždaro. Šį kartą mes pasidalinsime informacija apie žiedų, kaip papuošalų įtaką. Tai vediškas (vedų) ​​požiūris į žiedų, kuriuos nešiojame ant pirštų, įtaką. Išsami kiekvieno piršto analizė ir rekomendacijos, ant kurio piršto nereikėtų jų nešioti:

 • kaip jie veikia mūsų emocinę būseną?
 • kaip jie gali pagerinti mūsų fizinę būseną?
 • kaip jie gali mums padėti šiame materialiame pasaulyje?
 • kaip jie gali padėti išspręsti vienus ar kitus klausimus?

Mūsų pirštai - tai mūsų unikali savybė, išskirtinumas, tai, kuo mes skiriamės nuo visų kitų šios Žemės gyventojų. Pirštų pagalba mes gebame kurti:

 • tobulus garsus, grodami muzikos instrumentais;
 • tobulus dailės kūrinius, imdami į pirštus teptuką;
 • tobulus juvelyrinius dirbinius, naudodamiesi įrankiais;
 • gydyti save ir kitus, akupunktūros ar akupresūros būdu.

Daugelis iš jūsų jau žino, kad mūsų pirštai - tai energetiniai kanalai. Juo labiau - mūsų pirštų galai. Žinant tai, kaip šie pirštai ir jų energetiniai kanalai veikia, žinant tai, kokias pirštų kombinacijas galima panaudoti - galima pasiekti tam tikras aukštesnes sąmonės ir fizinio kūno būsenas. Šios pirštų kombinacijos vadinasi mudromis (mudra).

Bet koks metalas ant piršto (nesvarbu ar tai auksas, platina, sidabras ar tiesiog varis) - išplečia piršto galimybes, atlieka antenos, antenos išplėtimo vaidmenį. Ši antena - labai stipriai įkrauna tą pirštą konkrečia energija, ir jei jūs nemokate dirbti, valdyti šios energijos - tai gali sukurti didelių rūpesčių. Ir apskritai - jei jūs nežinote to, kaip veikia konkretus pirštas ir ant jo uždėtas žiedas - geriau visai nenešioti jokių žiedų, nei kad nešioti juos chaotiškai, nesistemingai.

 Planetos, stichijos

Planetos, stichijos

Vediškoje sistemoje kiekvienas pirštas aprašomas per konkrečios planetos jėgą ir charakterį. Tai yra konkretus pirštas turi tam tikros planetos energiją. Toks sulyginimas yra labai patogus, ir jį labai lengva išmokti.

Taip pat kiekvienas pirštas - atstovauja tam tikrą stichijos jėgą.

Aktyvi ranka (dešiniarankiams tai dešinė ranka, kairiarankiams - kairė) - tai ranka, atiduodanti energiją. Vertinant jėgų įtaką ant aktyvios rankos prasmingiau žiūrėti į planetarinę sistemą, nes šios rankos pirštų ir planetų pagalba mes kontaktuojame su išoriniu pasauliu, makrokosmu.

Pasyvi ranka - tai ranka, pritraukianti energiją. Vertinant jėgų įtaką ant pasyvios rankos prasmingiau žiūrėti į atitikimą stichijoms, nes tai sudaro mikrokosmą. Ir šios rankos pirštų ir stichijų pagalba mums lengviausia įtakoti, paveikti save.

 Nykštys 

Marsas-ugnis

Nykštys (didysis pirštas) - tai Marsas ir Ajurvedinis elementas ugnis  (Agni).

Savo esme - tai valdymo svirtis (angl. joystic), kuri valdo ir manipiliuoja mūsų energija. Būtent šio piršto kombinacijos su kitais pirštais - leidžia pasiekti skirtingus rezultatus. Duoti energiją arba ją atimti.

Būtent dėl to, kai mums pavyksta, mes pakeliame nykštį į viršų. kai nepavyksta - nuleidžiame jį žemyn. Nykščio energija - tai Marso energija. Marsas - tai generolas, vedantis paskui save armiją, ir turintis tikslą pasiekti rezultatą. Nesėkmę kaip tik ir parodo "puolęs generolas".

Maudami žiedą ant "generolo" - mes sukuriame specialų magnetinį / energetinį lauką. Senovėje žiedus ant nykščio nešiojo tik žyniai, žmonės pastoviai užsiimantys dvasinėmis praktikomis.

Žiedo nešiojimas ant aktyvios rankos nykščio (Marsas) padeda sustiprinti jūsų valią, ryžtą ir motyvaciją. Taip pat tai sustiprina žmogaus magiškus gebėjimus. Tuo pačiu tai parodo žmogaus gebėjimą ir pasirinkimą savo valią užkrauti ant kitų žmonių.

Žiedo nešiojimas ant pasyvios rankos nykščio (ugnis) padės jums lengviau medituoti, išsivalyti energetinę sistemą, atlikti kitus ritualus. Tuo pačiu tai parodo žmogaus pasiruošimą ir sutikimą pasiduoti kitų valiai ir vedimui.

Nėra specialios mudros vien tik nykščiui. Nykštys - tai dieviškosios energijos simbolis, pakilęs virš ego ir materialaus pasaulio, simbolizuojantis visuotinę sąmonę.

 Smilius

Jupiteris-orasSmilius (rodomasis pirštas) - tai Jupiteris ir Ajurvedinis elementas oras (Vayu).

Tai planeta, kuri mus nukreipia, parodo kelią. Būtent dėl to mes, kai norime į ką nors parodyti - rodome būtent šiuo pirštu. Ir taip žmonės elgiasi visoje Žemės planetoje, visose kultūrose, niekieno to nemokomi.

Jupiteris atstovauja žinojimą, žinias. Turėdami žinias - mes parodome, padedame pasirinkti kryptį.

Ir visi mes intuityviai jaučiame, kad rodyti šiuo pirštu į žmogų - neteisinga, todėl kad žmogus gerai jaučia šią energiją, ir ši energija gali stipriai jį paveikti. Senovės mistikai, naudodami specialios formos žiedus, užmautus ant šio piršto - gebėdavo manipuliuoti kitų žmonių valia, priversdavo juos paklusti vien į juos parodydami.

Žiedų nešiojimas ant šio aktyvios rankos smiliaus (Jupiteris) padidina savivertę, pasitikėjimą savimi, gerina lyderiavimo savybes. Tai - valdžios, galios, autoriteto ir karjeros energija. Jei trūksta pasitikėjimo savimi ir norite, kad jus labiau gerbtų - nešiokite žiedą ant šio piršto.

Žiedų nešiojimas ant šio pasyvios rankos smiliaus (oras) įgalina lyderystės atidavimą, leidimą dominuoti kitam.

Naudojama mudra: Chin Mudra / Gyan Mudra, Seal of Knowledge (žinių antspaudas).
Gyan Mudra yra išminties mudra, nes ji sujungia dieviškąjį pirštą (nykštį) su smiliumi (rodomuoju pirštu). Tai suteikia žinių, išplečia mūsų galimybių lauką ir išlaisvina iš apribojimų. Tai susiję su plėtra, išmintimi ir aukštesne sąmone. Tai ramina ir suteikia praktikui dvasinio atvirumo ir lengvumo medituojant. Jis aštrina smegenis, stiprina protą, nervų sistemą, endokrininę sistemą ir hipofizę.

Smilius: Jupiterio planeta ir Oro stichija (Vayu) - neša pasąmonės ir ego energiją.

 Didysis

Saturnas-eterisDidysis pirštas - tai Saturnas  ir Ajurvedinis elementas eteris (Akash).

Saturnas valdo žmogaus karmą, priežasties ir pasekmės dėsnį.

Didysis pirštas - stipriausias iš priekinių 4 pirštų. Tai - kaip Kailašo kalnas (dievų Šivos ir Kuberos buveinė). Žmonės, atėję prie šio kalno ir atlikdami čia ritualus - palengvina savo karmos naštą.

Identiškai ir su didžiuoju pirštu: kai tu uždedi žiedą su reikalingu akmeniu ant šio piršto - tu pradedi gebėti keisti tavęs laukiančių įvykių savybes, ateities gyvenimo kokybę.

Tačiau čia reikia būti atsargiu, nes šio piršto apačioje, ties pirmu falangu (pirštikauliu) - randasi "rahu kalnelis" (бугор раху). Rahu - tai ta jėga, kuri kelis kartus sustiprina tai, ką tu nešioji, tai, kokį žiedą ar kokį akmenį ten turi. Ir maunant žeidą ant šio piršto apačios - reikia šį sustiprinimo efektą įsivertinti.

Šis pirštas reiškia ryšius, santykius, vertybes ir pareigas sociume.

Žiedo nešiojimas ant šio aktyvios rankos piršto (Saturnas) stiprina ryšius su konkrečiais egregorais: giminės žiedai, religiniai ar ritualiai žiedai. Žiedas ant šio piršto parodo tai, kad jo savininkas labai rimtai žiūri į gyvenimą ir geba atskirti gėrį nuo blogio, taisyklių laikymąsi nuo jų pažeidimo.

Žiedo nešiojimas ant šio pasyvios rankos piršto (eteris) rodo mažiau aktyvią sociume, tačiau labai stiprią vidinę atsakomybę. Šie žmonės - idealūs darbuotojai, pavaldiniai, vykdytojai.

Naudojama mudra: Shuni Mudra, Seal of Patience (kantrybės antspaudas).
Shuni Mudra padeda skatinti išmintį, tyrumą, užuojautą, supratimą ir kantrybę kitų atžvilgiu bei kantrybę vykdyti savo pareigas. Tai padeda neigiamas emocijas paversti teigiamomis.

Didysis pirštas: Saturno planeta ir Eterio (Akašo) elementas - neša stabilumo ir jėgos energiją.

 Bevardis

Saulė-žemėBevardis pirštas - tai Saulė ir Ajurvedinis elementas žemė (Pritvhi).

Tai kūrybinė energija. Tai energija, kuri duoda mums kūrybą, įkvėpimą. Taip pat - suteikia mums ištvermę, gebėjimą rasti ir išlaikyti balansą, gebėjimą įsižeminti (Prithvi mudra). Dėka šios mudros mes įsižeminame, harmonizuojamės, susibalansuojame.

Dalyje Indijos ašramų, kuriuose mokoma tantrinio savęs pažinimo kelio - ant bevardžio piršto moko dėti varinius žiedus. Šis apribojimas dvasinių praktimų metu neleidžia tavo subtiliems kūnams palikti, išeiti iš fizinio. Tai mechaniškai tave įžemina, pririša prie žemės.

Bevardis pirštas vadinamas "valdymo pultu". Jis - kaip kompiuterio pelytė, todėl ant šio piršto geriausia nenešioti visiškai jokio žiedo, nes tai gali visiškai išbalansuoti mūsų energetinės sistemos darną, atnešti visiškai neplanuotus ir netikėtus pokyčius.

Žiedo nešiojimas ant šio aktyvios  rankos piršto (Saulė) padidina galimybę dalintis savo kūryba, pastebėti kitų žmonių gerąsias savybes ir padėti jas išreikšti. Taip pat tai "gyduolio žiedas" - padedantis gydyti kitus žmones savo gyvybine energija.

Žiedo nešiojimas ant pasyvios rankos (žemė) atneša kūrybinį potencialą, kurį galima panaudoti tam, kad įveikti sunkumus (įskaitant ir tuos, kurie atsiranda santuokoje). Taip pat padeda pritraukti pinigus, pagerinti sveikatos būklę.

Naudojama mudra: Prithvi Mudra (ugnies ir žemės energijos). arba Surya Mudra, Seal of Life (gyvenimo antspaudas).
Surya mudra suteikia mums gyvybingumo ir gyvumo. Tai reiškia pusiausvyrą, energiją, ištvermę, sveikatą ir gyvybingumą. Tai gali padėti paskatinti teigiamus pokyčius jūsų gyvenime, pagreitinti medžiagų apykaitą ir skatinti virškinimą.

Bevardis pirštas: Saulės planeta ir Žemės elementas (Pritvhi) - rezonuoja su Saulės rezginio energija ir valdo asmeninę galią.

 Mažylis

Merkurijus-vanduoMažylis (mažasis pirštas) - tai Merkurijus ir Ajurvedinis elementas vanduo (Jal).

Tai unikalus pirštas, nes tik pas jį tiek pirmas, tiek ir trečias falangas (pirštikaulis) - tai Tama guna (nežinojimas). Būtent todėl nusikaltėliai, nesąžiningi politikai, kiti tamsūs žmonės brangius žiedus nešioja būtent ant mažylio.

Mažylio piršto paskirtis: būti antena, sujungiančia mus su kitais žmonėmis. Tai Merkurijus: bendravimas, informacija, socialiniai ryšiai.

Tinkamai parinktas žiedas ir akmuo gali padėti apsaugoti nuo kitų žmonių įtakos, ir priešingai - padaryti tave puikiu derybininku.

Žiedo nešiojimas ant šio aktyvios rankos piršto (Merkurijus) atsako už komunikaciją, ir parodo, kad  šeimininkas yra unikalus ir išskirtinis derybininkas, turintis didelį talentą ir visas galimybes išreikšti save. Taip pat tai parodo seksualinį pasiekiamumą ir smalsumą.

Žiedo nešiojimas ant šio pasyvios rankos piršto (vanduo) sustiprina jūsų intuicija, jūs pradedate geriau jausti energijas, pasiekiate "insidus". miego metu skatina pranašiškus sapnus, sustiprina dėmesio koncentraciją. Žiedo nešiojimas ant pasyvios rankos piršto parodo, kad šis žmogus - gerą intuiciją turintis puikus klausytojas.

Naudojama mudra: Buddhi Mudra, Seal of Communication or Seal of Mental Clarity (bendravimo antspaudas arba psichikos aiškumo antspaudas).
Buddhi Mudra padeda aiškiai ir atvirai bendrauti. Tai padeda subalansuoti vandens elementą ir užkirsti kelią visoms ligoms, kurios yra susijusios su vandens trūkumu (pvz., odos ir akių sausumas). Ši Mudra taip pat padeda geriau suprasti ir atpažinti intuityvius pranešimus, kad įgytumėte žinių.

Mažylis: Merkurijaus planeta ir Vandens stichija (Varuna) - susijęs su mūsų pasaulietine ir intelektualine veikla.

 Gunos pirštų falangose

GunosVedose rašoma, kad kiekvienas pirštas (neskaitant nykščio) - turi po tris falangas (pirštikaulius), ir kiekvienas pištikaulis turi vieną iš trijų jai šiam pirštikauliui būdingų gunų.
Gunos – tai žmogaus Sielos savybių rinkinys, tai trys veikiančios jėgos, kurios stipriai suriša mūsų Sielą su materialiu (fiziniu) pasauliu. Mūsų protas turi trijų Gunų savybių arba energijų:

 • Guna Sattva – tyla ir ramybė, dvasingumas ir nušvitimas.

 • Guna Rajas – tai įsiaudrinimas ir nerimas, dinamika, kova ir bet koks materialus pradas.

 • Guna Tamas – tamsa, nežinojimas, degradacija. Tingėjimas, depresija ir apatija, bejėgiškumas.

Todėl labai svarbu ne tik tai, ant kurio piršto tu nešioji žiedą ar akmenį, bet ir tai, ant kurio piršto falango, tai yra - ant kurios gunos tu tai darai. Tarkime mantrų kartojimas naudojant malą atliekamas ant didžio piršto Tamas falango. Tai yra dirbdami malos pagalba, perdėdami malos kauliuką ir kartodami mantras - mes mažiname savo Tamas (tingėjimą, tamsumą, nežinojimą, neveiklumą).

 Kiti žiedų nešiojimo atvejai

Be žiedųJei ant rankų nėra žiedų - tai rodo, kad jis - laisvos valios žmogus, linkęs pasireikšti impulsyviai, nemėgstantis būti pririštu ir įpareigotu. Tai žmogus, priimantis kiekvieną gyvenimo akimirką tokią, kokia ji yra iš tikro.

Nešiojant kelis žiedus galite aptikti, kad tos energijos bendradarbiauja, tarpusavyje susibalansuoja, viena kitą kompensuoja. Kartu tai - ir intuicijos lavinimo įrankis, eksperimentavimas su tuo, kaip veikia, kuris pirštas, akmuo ar žiedas.

Žmonės, nešiojantys žiedus ant visų pirštų signalizuoja, kad jiems labai sunku pasirinkti, jiems kaskart labai sunku priimti sprendimus, jie geriau pasiduoda kieno nors kito įtakai, pasirenka svetimą nuomonę. Taip pat - jie gana ryškūs ekscentrikai, mėgstantys būti dėmesio centre.

Kaip pažinti Reiki energiją?

Norint užsisakyti Reiki seansą - tiesiog spauskite ant žemiau esančio klavišo, ir supildykite atsiradusioje formoje prašomą informaciją: pasirinkite pageidaujamą Reiki meistrą-praktiką, pasirinkite Jums tinkančią atlyginimo būdą, aprašykite Reiki seanso tikslą (intenciją, problemą ar prašymą), pageidaujamą Reiki seanso laiką ir seansų kiekį, nurodykite savo Vardą, miestą ir elektroninio pašto adresą. Supildę formą - Jūsų nurodytu e-pašto adresu gausite patvirtinimo laišką su tolesnėmis instrukcijomis.

Norint savarankiškai išmokti naudotis Reiki energija - registruokitės į mūsų mokykos mokymus, ir sistemingai bei metodiškai, žingsnis po žingsnio pažinkite ir įvaldykite šią sistemą! Atidaryti duris į savo naujas galimybes Jūs galite jau DABAR!

Užsakyti Reiki seansą

Jei norite užsakyti meistrų praktikų atliekamą Reiki seansą, tiesiog spauskite ant žemiau esančio klavišo ir sekite tolesnes intrukcijas: pasirinkite meistrą, atsiskaitymo būdą ir nurodykite seanso tikslą.

Registruotis mokymams

Jei Jus sudomino šios universalios gyvybinės energijos panaudojimo galimybės ir esate pasiruošę to išmokti - kviečiame registruotis į mūsų organizuojamus Usui / Holy Fire® III Reiki Ryoho sistemos mokymus.

Mūsų akreditacijos ir sertifikatai

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Leela žaidimas Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Praktikų erdvė Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas