ClickCease

Front header
REIKI PRAKTIKA
Senovinis rytietiškas metodas
pagerinti savo savijautą.
padidinti energijos kiekį.
siekti asmeninio tobulejimo.
0
REIKI MOKYTOJAI
0
MOKYMŲ PAKOPOS
0
METAI PRAKTIKOS

Kas yra "Reiki praktika"?

Tai mūsų internetinis projektas, kurio pagalba siekiame skleisti Reiki žinias ir didinti asmeninę Reiki praktikos. Šiam tikslui pasiekti - mums reikia daugiau žmonių, daugiau situacijų, daugiau seansų praktikos. Šiuo projektu siekiame tokių tikslų:

  • sudaryti sąlygas užsakyti Reiki seansą žmogui, kurio aplinkoje nėra Reiki praktiko.
  • sudaryti sąlygas naujiems Reiki meistrams sutikti žmones, kuriems reikia Reiki seanso.
  • sukurti uždarą, savireguliacinį ciklą, kurio metu už energiją būtų tinkamai atlyginta.

Pirmieji Reiki mokytojai, kūrę mūsų sistemos metodiką, labai aiškiai išdėstė Reiki veiklos koncepciją: atlygintinas seansas arba kitaip - mokama paslauga. Tai nėra "godumas", "prekyba informacija" ar "noras uždirbti iš gėrio".  Tai kur kas iškiliau ir svarbiau.

Mūsų Reiki metodika pagrįsta Visatos Dėsniais. Tai bazinės taisyklės, kuriomis persunkta visa Kūrinija. Ir ši aukščiau įvardinta taisyklė atliepia "Energijos apsikeitimo" ir "Mainų" dėsnius.

Energijos apsikeitimo dėsnis

Viskas sukurta iš energijos, ir energija niekada nestovi vietoje: ji juda, keičiasi, transformuojasi. Žmogus, ką nors beveikdamas - dalyvauja šiuose energijos mainuose: kažką spinduliuoja, kažką sugeria, kažką atspindi. Ir visame tame procese turi išlikti balansas, jei kažkur sumažėjo - tai kitur padidėjo, o sumažėjusią vietą reikia užpildyti kažkuo nauju.
Šis dėsnis labai susijęs ir su "Traukos" dėsniu. Jei spinduliuojate negatyvią energiją, ji jums sugrįš nesėkmėmis ir nelaimėmis, kaip įrodymas, kaip patvirtinimas ir kaip atlygis. Jei jūs dėkojate Visatai už tai, ką dabar turite – gausite dar daugiau gėrio, pajausite dar didesnį šios energijos anplūdį.
Jei norite gyventi pagal šį dėsnį – mokinkitės gyventi balanse. Vieni žmonės per daug atiduoda, beveik nieko negaudami atgal, nes nemoka tinkamai priimti. Kiti žmonės labai daug ima, menkai atiduodami, taip sukurdami disbalansą. Šis dėsnis neveikia visiškai automatiškai, čia reikia ir asmeninių pastangų: gavus – sąmoningai duoti. Davus (nepažeidžiant kitų dėsnių, ne per prievartą) – mokėti priimti.

Atlygio ir mainų dėsnis

Tai lyg antra aukščiau aprašyto dėsnio dalis. Dėsnis - ciklo uždarymui. Dėsnis - laisvos valios taikymo, sprendimų priėmimo, atsakomybės už savo veiksmus mokymui ir lavinimui.
Niekada nieko neimkite už dyką. Už viską padėkokite, atsiskaitykite, už viską atlyginkite. Visatoje visada įvyksta mainai. Jei tu moki pats balansuoti, jei moki laikytis energijos apsikeitimo dėsnio, tada tu pats laisvas pasirinkti, laisvas apsikeisti, savarankiškai priimti sprendimą, kaip atlyginti. Jei tu nesilaikai šio dėsnio, tai Visata ras situacijų ir būdų, pati subalansuos, pati išlygins. Jei tu ką nors gavai nemokamai (nepadėkojai, neapmokėjai, priimdamas nepalinkėjai gėrio), tai tu netrukus pats ko nors neteksi: ko nors pas tave sumažės (gal darbo, gal pajamų, gal laisvo laiko ir t.t.).
Jei Jūs darote paslaugą kitam (fiziškai ar protiškai), ir į dėsningai užtarnautą padėką atsakote: „nieko tokio, nereikia, neverta“ – Jūs patys nuvertinate, nukainuojate savo išnaudotą energiją, taip pažeizdami šį dėsnį. Taip Jūs pranešate Visatai, kad Jūs, Jūsų energija ir Jūsų pastangos – bevertės, ir už jas nereikia Jums atlyginti, šių išlaidų nereikia kaip nors iš naujo subalansuoti.
Jei Jūs darote paslaugą tam, kuris to neprašė, Jūs taip pats pažeidžiate šį dėsnį, ir vietoje dėsningo atlygio atgal gaunate tik savo paties nepasitenkinimą iš menamo nedėkingumo. Taip užsiriša karminis mazgas, kurį vėliau Jums patiems - dar teks išnarplioti.

Seanso energija

Reiki seansasReiki praktikas, atlikdamas Reiki seansą - yra tik laidininkas, ir kuo švaresnė yra jo sąmonė, tuo mažiau šio seanso metu jis prideda pats nuo savęs. O kuo mažiau jis prideda - tuo daugiau galimybių veikti turi ši universali gyvybinė energija.
Visgi - nėra taip, kad Reiki seansas nieko nekainuoja praktikui. Jis priima sprendimą atlikti seansą - tai valios išraiška, naudojanti energiją. Jis paskiria šiam seansui savo laiką, o laikas - tai taip pat energija, tiksliau - energijos mainų (davimo ir gavimo) terpė. Jis atsisako kitos veiklos tuo laiku, taip paaukodamas savo EGO poreikius kitų labui - tai auka, o bet kuri auka yra energijos pasireiškimo būdas, forma. Na ir pagaliau jis naudoja ir savo gyvybinę energiją, nes tik patys iškiliausi meistrai sugeba išlaikyti kristalinės švaros seanso srautą. Visi kiti - ko nors prideda ir nuo savęs: užuojautos, gailesčio ar atjautos, fizinių pastangų, maldų ar palaiminimų. Visa tai - praktiko išnaudota energija, kurią reikia subalansuoti, atstatyti. Ir arba tai daroma abiejų šalių valios pastangomis, sąmoningai, sutinkamai Visatos dėsniams, arba nebyliai sutinkant, kad visą tai bus padaryta automatiškai, "už akių".
Kūrėjas-Absoliutas padarė viską, kad mes patys galėtume būti atsakingais už save: savo mintis, žodžius ir poelgius. Spręskime patys, nelaukime, kol tai už mus padarys kiti!

Atlyginimo būdai

Apmokėjimas pinigais - pats populiariausias atlyginimo būdas, naudojamas ir taikomas profesionalių Reiki praktikų. Žmonių, kurių pagrindinė veikla - Reiki: paskaitos, mokymai, iniciacijos, seansai. Dauguma šių praktikų turi savo mokyklas, kabinetus, interneto svetaines ir kainininkus. Tai labai tikslus, aiškus atlyginimo būdas, vienodai suprantamas abiem šalims: tiek duodančiai, tiek imančiai, todėl - turintis ko gero mažiausią tikimybę buti neteisingai suprastam arba neteisingai atlygintam. 

Kaip pažinti Reiki energiją?

Norint užsisakyti Reiki seansą - tiesiog spauskite ant žemiau esančio klavišo, ir supildykite atsiradusioje formoje prašomą informaciją: pasirinkite pageidaujamą Reiki meistrą-praktiką, pasirinkite Jums tinkančią atlyginimo būdą, aprašykite Reiki seanso tikslą (intenciją, problemą ar prašymą), pageidaujamą Reiki seanso laiką ir seansų kiekį, nurodykite savo Vardą, miestą ir elektroninio pašto adresą. Supildę formą - Jūsų nurodytu e-pašto adresu gausite patvirtinimo laišką su tolesnėmis instrukcijomis.

Norint savarankiškai išmokti naudotis Reiki energija - registruokitės į mūsų mokykos mokymus, ir sistemingai bei metodiškai, žingsnis po žingsnio pažinkite ir įvaldykite šią sistemą! Atidaryti duris į savo naujas galimybes Jūs galite jau DABAR!

Užsakyti Reiki seansą

Jei norite užsakyti meistrų praktikų atliekamą Reiki seansą, tiesiog spauskite ant žemiau esančio klavišo ir sekite tolesnes intrukcijas: pasirinkite meistrą, atsiskaitymo būdą ir nurodykite seanso tikslą.

Registruotis mokymams

Jei Jus sudomino šios universalios gyvybinės energijos panaudojimo galimybės ir esate pasiruošę to išmokti - kviečiame registruotis į mūsų organizuojamus Usui / Holy Fire® III Reiki Ryoho sistemos mokymus.

Mūsų akreditacijos ir sertifikatai

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Leela žaidimas Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Praktikų erdvė Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas