1 žingsnis iš 4

Užsakyti Reiki seansą

Norite užsisakyti Reiki praktikų atliekamą seansą? Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią užsakymo formą, kurią sudaro tik 4 greiti žingsniai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Pasirinkite  Reiki meistrą, seanso pradžios datą, seansų kiekį, nurodykite intenciją.
  • Pasirinkite  atlyginimo už Reiki seansus būdą.
  • Nurodykite savo kontaktus.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite užsakymą.

Nepasirinkote Reiki meistro
Nepasirinkote datos ir laiko
Nepasirinkote seansų skaičiaus
Nenurodėte seanso tikslo

Pasirinkite Reiki meistrą, seansų pradžią, seansų kiekį, detaliau aprašykite savo prašymą, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei Reiki meistrą, pradžios datą, seansų kiekį, ir intenciją nurodėte, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių atlyginimo už Reiki seansus būdų, spausdami "Taip". Pasirinkus - išsiskleis papildomi šio varianto pasirinkimai ir galimybių instrukcijos.


Nepasirinkote Reiki meistro

Apmokėjimas auka - tai vienas iš dažniausiai mūsų rekomenduojamų apmokėjimo už Reiki seansus būdų. Mums Reiki praktika yra tik vienas iš papildomai praktikuojamų užsiėmimų, ir dėl kitiems atliekamų seansų retumo mes tiesiog nesiėmėme kurti apmokėjimo sistemų, organizuoti apskaitos ir pan. Visą savo atlygį mes iš karto paaukojame labdaros organizacijoms, prieglaudoms, bendruomenei ar pan. Mokestis iš karto paties seanso užsakovo mokamas aukos gavėjui, apeinant mus.

Pasirinkite vieną iš žemiau nurodytų paramos gavėjų ir perveskite jiems Jūsų pačių nustatytą sumą.

 

VšĮ „PENKTA KOJA“
S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
Sąskaitos numeris:
LT10 7044 0600 0766 9611
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

VšĮ „LESĖ
Klinikų g. 1, Buivydiškės, Vilniaus r.
Sąskaitos numeris:
LT64 7044 0600 0597 6183 
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

VšĮ „KATINO SVAJONĖ“
Partizanų g. 15, Kaunas
Sąskaitos numeris:
LT17 7300 0101 3339 1531
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

 

Pasirinkus šį būdą nieko prisiminti nereikės. Pateikus užsakymą visas apmokėjimo instrukcijas išsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.


Nepasirinkote Reiki meistro

Atlyginimas malda arba širdingu palinkėjimu - tai retas, tačiau mūsų taip pat priimamas atlyginimo būdas, kurį patartume tiems, kam labai reikia seanso jau dabar, tačiau dėl įvairių aplinkybių laisvų pinigų tiesiog nėra. Mums Reiki - tai pasaulio pažinimo būdas, dvasinė kelionė. Mes siekiame tyrinėti šį pasaulį, dalintis savo atradimais, naudodamiesi šia universalia gyvybine energija padėti kitiems, kaupti asmeninę seansų patirtį, ir tuo pačiu laikytis Visatos nustatytų dėsnių.

Renkantis "apmokėjimą auka" viskas paprasta: mokestį už seansą Jūs pervedate ne seansui užsakytam praktikui, o Jūsų iš sąrašo pasirinktai labdaros organizacijai. Atlikus apmokėjimą - pavedimo kopiją išsiunčiate mums ir sutartu laiku mes atliksime Jūsų užsakytą nuotolinį seansą.

Renkantis "atlyginimą palinkėjimu" - viskas kur kas sudėtingiau. Iš vienos pusės atrodo - tai beveik nemokamai: spaudžiate ant klavišo, parašote kelis pirmus pasitaikiusius palinkėjimo sakinius Reiki praktikui, ir viskas - laukiate seanso. Iš tikro ne: juk tai, kiek duosite, tik tiek ir gausite atgal. Toks palinkėjimas turi būti rašomas giliai ir įtaigiai, kaip motinos palaiminimas į tolimą šalį išvykstančiam vaikui: ne protu - širdimi. Jei abejojate savo žodžio galia - geriau rinkitės aukščiau įvardintą formą. Šią rekomenduoju tik tiems, kas tikrai suprato Energijos apsikeitimo ir Atlygio-mainų dėsnius, nes neįdedant reikalingo kiekio pastangų palinkėjimui, viską, ko "nedamokėjai" - per kitus žmonės, kitas situacijas ir kitu laiku Visata pasiims atgal.

 

Pasirinkus šį būdą nieko prisiminti nereikės. Pateikus užsakymą visas palinkėjimo parašymo instrukcijas išsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.


Pasirinkite Jums tinkamiausią atlyginimo už Reiki seansus būdą, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei pasirinkote Jums tinkamiausią atlyginimo už Reiki seansus būdą, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Nuotolinio Reiki seanso atlikimui: intencijos suformavimui, atlyginimo instrukcijų išsiuntimui, laiko suplanavimui ir galimai komunikacijai - reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

  • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
  • Telefoną nurodyti nėra būtina, tačiau patartina;
  • Elekroniniu paštu atsiųsime atlyginimo instrukcijas;
  • Vietovę turėsime nurodyti nuotolinio seanso metu (pvz.: Kristinai iš Vilniaus).

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu
nenurodėte vietovės (tikslaus adreso nereikia)

Jei savo vardą ir kitus Reiki seansui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Jūsų Reiki seanso užsakymo pateikimui reikalingi duomenis suvesti ir Reiki meistrai rezervuos šį laiką būtent Jums, kai tik Jūs nuspausite pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums pateikti atlyginimo intrukcijų, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite užsakyti seansą - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "užsakyti seansą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užsakymo pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite užsakyti Reiki seansą ir gauti apmokėjimo už paslaugas instrukcijas. Sutikite ir užbaikite šį užsakymą, spausdami "Užsakyti seansą".