ClickCease

Front header
REIKI PRAKTIKA
Senovinis rytietiškas metodas
pagerinti savo savijautą.
padidinti energijos kiekį.
siekti asmeninio tobulejimo.
0
REIKI MOKYTOJAI
0
MOKYMŲ PAKOPOS
0
METAI PRAKTIKOS

MEDITACINĖ IR REIKI MUZIKA

Tai viešoje erdvėje laisvai platinama muzika, skirta padėti. Ją galite klausytis tiek likdami mūsų svetainėje, tiek ir pereidami į Youtube. Naudokites, klausykite, dalinkitės su kitais!

Reiki muzika: emocinė ir fizinė gydomoji muzika, gydomoji reiki muzika

Reiki muzika emociniam ir fiziniam gydymui. Ramus meditacinis takelis, idealus Reiki seansams, meditacijai ir atsipalaidavimui.

Reiki muzika, energijos gydymas, gamtos garsai, Zen meditacija

Reiki muzika, energijos gydymas, gamtos garsai, Zen meditacija.

Teigiamos energijos atsipalaidavimo muzika

Muzika, kuri padidina jūsų teigiamą energiją, pašalina baimes iš jūsų pasąmonės, meditacijos ar miego.

Reiki muzika, natūrali energija, emocinė ir fizinė gydomoji muzika, čakrų gydymas, meditacija

Kasdienybė kartais gali būti labai įtempta, todėl jaučiame nerimą. Pasidavimas emocingai muzikai gali išlaisvinti jus nuo streso. Dėl šių garsų subtilumo ši muzika tampa labai naudinga norint iš naujo harmonizuoti mūsų emocinę dalį. Ši muzika skirta bet kokiam Reiki gydymui ir gydomajai meditacijai. Namaste

432 Hz | Reiki muzika, skirta gydyti visais lygiais | Emocinis, fizinis, protinis ir dvasinis gydymas

432 Hz muzika Reiki gydymui visais lygiais: emociniam, psichiniam, fiziniam ir dvasiniam gydymui. Naudokite ją, kad subalansuotumėte kūno protą ir sielą, o šis 432 Hz garsas nukreips jus į harmoninio rezonanso būseną. Gali būti naudojamas gydymo seansams ir meditacijos seansams. Puikiai tinka tiek maldai, tiek kitoms dvasinėms praktikoms.

Atsikratykite neigiamų emocijų, kaltės, apgailestavimo, baimės, vidinio konflikto per meditaciją

Autoriai sukūrė šią muziką, kad padėtų iįsivaduoti nuo gilių neigiamų emocijų ir minčių. Ši muzika padeda paleisti baimę, kaltę, apgailestavimą ir tokias neigiamas emocijas bei sukuria daugiau stabilumo ir saugumo jausmo. Namaste

741 Hz pašalina toksinus ir negatyvumą, valo aurą, dvasinį pabudimą su tibetietiškais dubenimis

741 Hz solfedžio dažnis padeda emociškai uždariems žmonėms, išlaisvindamas galimybę išreikšti save. Tai atspindi saviraiškos galią. Tai skatina švaresnį, stabilų ir sveiką gyvenimą. Tai didina artumą dvasiniam pasauliui, ugdo intuiciją ir „šeštąjį pojūtį“.

Karunesh – Širdies čakros meditacija

Reiki muzika emociniam ir fiziniam gydymui. Ramus meditacinis takelis, idealus Reiki seansams, meditacijai ir atsipalaidavimui.

Kaip užsisakyti Reiki seansą?

Norint užsisakyti Reiki seansą - tiesiog spauskite ant žemiau esančio klaivišo, ir supildykite atsiradusioje formoje prašomą informaciją: pasirinkite pageidaujamą Reiki meistrą-praktiką, pasirinkite Jums tinkančią atlyginimo būdą, aprašykite Reiki seanso tikslą (intenciją, problemą ar prašymą), pageidaujamą Reiki seanso laiką ir seansų kiekį, nurodykite savo Vardą, miestą ir elektroninio pašto adresą. Supildę formą - Jūsų nurodytu e-pašto adresu gausite patvirtinimo laišką su tolesnėmis instrukcijomis.

Jei pasirinksite "apmokėjimą auka" - gausite Jūsų pasirinktos labdaros organizacijos duomenis, būtinus pinigų pavedimui atlikti. Apmokėję - pavedimo kopiją išsiųsite mums atgal, atsakydami į mūsų laišką ir Reiki seansas bus laikomas užsakytu ir bus atliktas sutartu laiku. Atlikus - gausite papildomą mūsų laišką su prašymu pasidalinti asmenine patirtimi: kaip jautėtės, ar pajutote teigiamų pokyčių ir pan.

Jei pasirinksite "atlyginimą atsiliepimu" - gausite nuorodą į mūsų svetainės palinkėjimų skiltį, kurioje galėsite įrašyti ir savo širdingą gero žodžio palinkėjimą šiuos seansus atliekantiems Reiki meistrams-praktikams. Parašius ir išsaugojus šį palinkėjimą gausite automatinį patvirtinimą e-paštu. Štai nuo tada Reiki seansas bus laikomas užsakytu ir atėjus sutartam laikui - atliktas. Atlikus - gausite papildomą mūsų laišką su prašymu pasidalinti asmenine patirtimi: kaip jautėtės, ar pajutote teigiamų pokyčių ir pan.

Užsakyti Reiki seansą

Jei norite užsakyti meistrų praktikų atliekamą Reiki seansą, tiesiog spauskite ant žemiau esančio klavišo ir sekite tolesnes intrukcijas: pasirinkite meistrą, atsiskaitymo būdą ir nurodykite seanso tikslą.

Registruotis mokymams

Jei Jus sudomino šios universalios gyvybinės energijos panaudojimo galimybės ir esate pasiruošę to išmokti - kviečiame pasinaudoti mūsų mokytojo mokykla ir registruotis į Reiki mokymus!

VšĮ Dvasinės praktikos
Kodas: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Leela žaidimas Vilniuje:
Studija "in mind"
Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

Praktikų erdvė Kaune:
Studija "Dvasinės praktikos"
Kalantos g. 119-R1, Kaunas