ClickCease

Front header
REIKI PRAKTIKA
Senovinis rytietiškas metodas
pagerinti savo savijautą.
padidinti energijos kiekį.
siekti asmeninio tobulejimo.
0
REIKI MOKYTOJAI
0
MOKYMŲ PAKOPOS
0
METAI PRAKTIKOS

Rezervuoti vietą Reiki mokymuose

Jei Jus sudomino šios universalios gyvybinės energijos panaudojimo galimybės ir esate pasiruošę to išmokti - kviečiame registruotis į mūsų mokyklos organizuojamus Usui / Holy Fire® III Reiki Ryoho sistemos mokymus.  Pasirinkite vienus iš Jus dominančių Reiki pakopų mokymų, paspaudę žemiau esantį "registruotis" mygtuką ir jau netrukus būsite pakviesti patirti šių mokymų suteikiamą išskirtinę naudą. Reiki sistema ir mūsų mokyklos mokymų programa - tai puiki galimybė pažinti žmogaus dvasinio augimo galimybes, praplėsti savo žinias bei sugebėjimus. Mes esame čia, kad padėtume jums šioje įkvepiančioje kelionėje pasiekti aukščiausius rezultatus. Registruokitės ir leiskite mums atverti Jums dar vienas pažinimo duris. Sėkmės ir susitikime kelionėje!

I Reiki pakopa

Shoden - Kontaktinis Reiki. Šių mokymų metu išmokstama naudotis Reiki energija, būti Reiki energijos laidininku, leisti gyvybinei Visatos energijai laisvai teikėti fizinio kontakto metu: sau, kitam žmogui, gyvūnui ar augalui.

II Reiki pakopa

Okuden - Nuotolinis Reiki. Šių mokymų metu išmokstama Reiki energiją siųsti be tiesioginio fizinio kontakto. Tai pasiekiama naudojant specialius Reiki simbolius, kurių pagalba galima siųsti universalią gyvybinę energiją į bet kurį erdvės ir laiko tašką, padėti per atstumą.

III Reiki pakopa

Shihan-kaku - Reiki Meistras-Gydovas. Šios pakopos Reiki meistras gali dirbti ir kaip gydovas, ir organizuoti "Reiki ratelius". Po šios pakopos iniciacijos Reiki meistras-gydovas įgauna dar didesnį energijos pratekėjimą, stipresnį ir greitesnį poveikį sau ar pacientui Reiki seansų metu.

Mūsų akreditacijos ir sertifikatai

VšĮ Dvasinės praktikos
Code: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Leela game in Vilnius:
Studio "in mind"
31-315 Saltoniškių str., Vilnius

Kaunas:
Studio "Spiritual Practices"
Kalantos str. 119-R1, Kaunas

Our commitments:
Privacy and Cookie Policy