ClickCease

1 žingsnis iš 4

Užsakyti Kobido masažo seansą

Norite užsisakyti mūsų meistrų atliekamą Kobido masažo seansą? Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią užsakymo formą, kurią sudaro tik 4 greiti žingsniai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Pasirinkite  masažo meistrą ir pageidaujamą datą.
  • Pasirinkite  atlyginimo už Kobido masažą būdą.
  • Nurodykite savo kontaktus.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite užsakymą.

Nepasirinkote seansų skaičiaus
Nepasirinkote datos


 

Pasirinkite Kobido masažo meistrą, seanso pradžios datą ir pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

 

 

Jei Kobido masažo meistrą ir seanso pradžios datą nurodėte, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn". 

 

Pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių atlyginimo už Kobido masažo seansus būdų, spausdami "Taip". Pasirinkus - išsiskleis papildomi šio varianto pasirinkimai ir galimybių instrukcijos.


Nepasirinkote Reiki meistro

Išankstinis apmokėjimas už 1 Kobido masažo seansą: 35 €.

Išankstinis apmokėjimas už 1 Kobido masažo seansą: 35 €. Tai daugiausiai kainuojantis seansas, nes užsakant daugiau yra taikoma nuolaida.

Pasirinkus šį būdą nieko prisiminti nereikės. Pateikus užsakymą visas apmokėjimo instrukcijas išsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.


Nepasirinkote Reiki meistro

Išankstinis apmokėjimas už 5 Kobido masažo seansus: 166 €.

Renkantis apmokėjimą už 5 Kobido masažo seansus taikoma 5 % nuolaida, todėl 5 seansai kainuos tik 166 €.

Pasirinkus šį būdą nieko prisiminti nereikės. Pateikus užsakymą visas apmokėjimo instrukcijas išsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.


Nepasirinkote Reiki meistro

Išankstinis apmokėjimas už 10 Kobido masažo seansų: 315 €.

Renkantis apmokėjimą už 10 Kobido masažo seansų taikoma 10 % nuolaida, todėl 10 seansų kainuos tik 315 €.

Pasirinkus šį būdą nieko prisiminti nereikės. Pateikus užsakymą visas apmokėjimo instrukcijas išsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.


 

Pasirinkite Jums tinkamiausią atlyginimo už Kobido masažo seansus būdą, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

 

 

Jei pasirinkote Jums tinkamiausią atlyginimo už Kobido masažo seansus būdą, tada pereikite į sekantį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

 

Kobido masažo seanso atlikimui: atlyginimo instrukcijų išsiuntimui, laiko suplanavimui ir galimai komunikacijai - reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

  • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
  • Telefoną nurodyti nėra būtina, tačiau patartina;
  • Elekroniniu paštu atsiųsime atlyginimo instrukcijas;
  • Miestas reikalingas tam, kad parinkti masažo erdvę.

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu
nenurodėte vietovės (tikslaus adreso nereikia)

 

Jei savo vardą ir kitus Kobido masažo seansui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užsakymo ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

 

 

Jūsų Kobido masažo seanso užsakymo pateikimui reikalingi duomenis suvesti ir masažo meistrai rezervuos šį laiką būtent Jums, kai tik Jūs nuspausite pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums pateikti atlyginimo intrukcijų, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite užsakyti seansą - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "užsakyti seansą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užsakymo pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite užsakyti Kobido masažo seansą ir gauti apmokėjimo už paslaugas instrukcijas. Sutikite ir užbaikite šį užsakymą, spausdami "Užsakyti seansą".

Pažymėkite, kad Jūs - ne robotas

 


 

 

VšĮ Dvasinės praktikos
Код: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Гра Leela у Вільнюсі:
Студія "in mind"
Салтонішкю вул. 31-315, Вільнюс

У Каунасі:
Студія "Духовні практики"
Калантос вул. 119-R1, Каунас