ClickCease

1 žingsnis iš 4

Rezervuoti vietą Reiki I mokymuose

Norite dalyvauti Usui / Holy Fire® III Reiki Ryoho sistemos 1 pakopos mokymuose?
Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią vietos rezervavimo formą, kurią sudaro tik 3 greiti žingsniai.
Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

  • Pasirinkite mokymų būdą.
  • Nurodykite savo kontaktus.
  • Sutikite su taisyklėmis, pateikite vietos rezervacijos užklausą.

Nepasirinkote Reiki meistro
Nepasirinkote seansų skaičiaus

I Reiki pakopos mokymų: Shoden - Kontaktinis Reiki ONLINE būdu šiuo metu neorganizuojame.
Kviečiame rinktis mokymus "gyvai", studijoje.

Tai I Usui / Holy Fire® III Reiki Ryoho pokopos mokymai: Shoden. Kontaktinis Reiki.
Mokymų kaina: nuo 50 € iki 75 € .
Preliminari mokymų data: 2024-04-13.
Mokymų pradžia: 10:00.
Mokymų trukmė: 8 valandos.
Mokymų vieta: Kalantos g. 119-R1, Kaunas.
Studija "Dvasinės praktikos".
Mokymų vedėjai: Reiki meistrai - mokytojai Jovita ir Sergiejus.

Pirmoji Reiki pakopa suteikia žmogui galimybę tapti Reiki energijos laidininku ir leisti tekėti Reiki energijai fizinio kontakto būdu, t.y. uždėjus rankas ant savęs, kito žmogaus gyvūno ar daikto.

I pakopos reikalavimai: tik asmeninis noras ir nusiteikimas siekti tobulėjimo.


Pasirinkite Jums tinkančius mokymus, parašykite savo pageidavimus ar pasiūlymus, jei reikia - aprašykite savo turimas iniciacijas ir pereikite į sekantį rezervacijos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei Jums tinkančius mokymus pasirinkote ir papildomą informaciją nurodėte, galite pereiti į sekantį rezervacijos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Rinkitės vieną iš Jums tinkamiausių atlyginimo už Reiki mokymus būdų ir kainų, spausdami "Taip".
Pasirinkus - išsiskleis papildomi šio varianto pasirinkimai ir galimybių instrukcijos.
Šios rezervacijos metu mokėti dar nereikia.


Nepasirinkote Reiki meistro

Apmokėjimas vien tik pinigais, kainuoja brangiau: 75 € žmogui. Mokėdami aukštesnę kainą, Jūs iš karto atlyginate mokytojams už jų Jums skirtą laiką ir energiją.

 

Mokymų organizavimas ir jų vedimas - labai daug laiko ir energijos reikalaujantis procesas. Pinigai - tai energijos forma. Laikas - tai terpė, kurioje galima uždirbti pinigus, todėl ir sakoma, kad laikas - pinigai.

Taip jau sukurta Visata, kad joje veikia energijos apsikeitimo, atlygio ir mainų dėsniai. Jie sako: už viską turi būti tinkamai atlyginta. O tiksliai kaip atlyginti  - jau susitarimo reikalas. Pasirinkus variantą sumokėti didesnę sumą pinigų, neprisiimant papildomų įsipareigojimų ir neperkeliant dalies atlygio į ateitį - Jūs iš karto atlyginate šiam projektui ir mokytojams. Brangiau, bet paprasčiau!

Būtent dabar nieko prisiminti nereikia. Visus Jūsų pasirinkimus ir tolesnes instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su šios užklausos gavimo patvirtinimu.

 


Nepasirinkote Reiki meistro

Atlyginimas pinigais ir atsiliepimu kainuoja pigiau: 50 € žmogui. Mokėdami mažiau pinigų Jūs įsipareigojate skirtumą "padengti širdimi" - truputį vėliau parašytu atsiliepimu.

 

Mokymų organizavimas ir jų vedimas - labai sudėtingas procesas, ir šios praktikos tobulinimui labai reikia ir Jūsų asmeninio indėlio. Pasiūlydami galimybę už dalyvavimą mokėti mažiau mes kviečiame Jus prisidėti, prisijungti.

Taip jau sukurta Visata, kad joje veikia energijos apsikeitimo, atlygio ir mainų dėsniai. Jie sako: už viską turi būti tinkamai atlyginta. O tiksliai kaip atlyginti  - jau susitarimo reikalas. Pasirinkus šį atlyginimo variantą, Jūs įsipareigojate kainų skirtumą "padengti širdimi". Pasibaigus mokymams, savaitės bėgyje turėsite parašyti mums savo atsiliepimą. Ne padėką, ne pagyrą, o nuoširdžią nuomonę apie tai, ką ši praktika reiškė būtent Jums, ar gavote tai, ko tikėjotės.

Būtent dabar nieko prisiminti nereikia. Visus Jūsų pasirinkimus ir tolesnes instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su šios užklausos gavimo patvirtinimu.

 


Pasirinkite Jums tinkamiausią atlyginimo už mokymus būdą ir kainą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei pasirinkote Jums tinkamiausią atlyginimo už mokymus būdą ir kainą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Mokymų organizavimo tikslu ir dėl tolesnės komunikacijos - mums reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

  • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
  • Telefono numeriu atsiųsime kelis SMS priminimus (neskambinsime).
  • Elekroniniu paštu atsiųsime pakvietimą į konkrečius mokymus.

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu

Jei savo vardą ir kitus mokymų organizavimui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

 

Jūsų dalyvavimo mokymuose vietos rezervavimui reikalingi duomenis suvesti ir mes įtrauksime Jus į pageidaujančių sudalyvauti žmonių sąrašą, kai tik Jūs nuspausite užklausos pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums išsiųsti vietos patvirtinimo pranešimo, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite rezervuoti vietą mokymuose - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "rezervuoti vietą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užklausos pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite rezervuoti vietą mokymuose. Sutikite ir užbaikite šią užklausą, spausdami "Rezervuoti vietą".

Pažymėkite, kad Jūs - ne robotas

 


 

 

VšĮ Dvasinės praktikos
Код: 306112920
info@reiki.lt
+37061007071

Игра Лила в Вильнюсе:
Студия "in mind"
ул. Салтонишкю, 31-315, Вильнюс

Каунас:
Студия "Духовные практики"
ул. Калантос 119-R1, Каунас