1 žingsnis iš 4

Rezervuoti vietą Lila žaidime

Norite sudalyvauti Lila žaidime? Tai labai paprasta: tiesiog supildykite žemiau esančią pageidavimo formą, kurią sudaro tik 4 greiti žingsniai. Dauguma svetainės lankytojų tai atliko greičiau nei per 1 minutę!

 • Pasirinkite organizavimo būdą: žaidimas gyvo susitikimo metu, ar online.
 • Pasirinkite Jums priimtiną atlyginimo už Lila žaidimo seansą būdą.
 • Nurodykite savo kontaktus tolesnės komunikacijos tikslu.
 • Sutikite su taisyklėmis, pateikite užklausą.

Nepasirinkote Reiki meistro
Nepasirinkote seansų skaičiaus

Jei Jums tinka bet kuris sekantis žaidimas:

 • Jūs užrezervuosite sau vietą, užpildydami šią formą;
 • Mes suorganizuosime sekantį žaidimo seansą;
 • atskiru laišku pranešime Jums žaidimo laiką;
 • pakviesime prisijungti bei sužaisti ir Jus!
Nepasirinkote datos

Pasirinkite žaidimo organizavimo būdą, Jums tinkantį laiką, papildomus savo pageidavimus ir pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei žaidimo organizavimo būdą, Jums tinkantį laiką, papildomus savo pageidavimus nurodėte, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Pasirinkite vieną iš Jums tinkamiausių atlyginimo už Lila žaidimo seansą būdų, spausdami "Taip".
Pasirinkus - išsiskleis papildomi šio varianto pasirinkimai ir galimybių instrukcijos.
Šios rezervacijos metu mokėti nereikės.
Tai tik infomacija, kurios mums reikės vėliau, kai turėsime patvirtinti Jūsų dalyvavimą konkrečiame žaidime.


Nepasirinkote Reiki meistro

Apmokėjimas auka - tai vienas iš dažniausiai mūsų rekomenduojamų apmokėjimo už Lila žaidimo seansą būdų. Mums Lila žaidimo vedimo praktika yra tik vienas iš papildomai praktikuojamų užsiėmimų, ir dėl žaidimų retumo (tik savaitgaliais, tik kartą per mėnesį) mes tiesiog nesiėmėme kurti apmokėjimo sistemų, organizuoti apskaitos ir pan. Visą savo atlygį mes iš karto paaukojame labdaros organizacijoms, prieglaudoms, bendruomenei ar pan. Mokestis iš karto paties seanso užsakovo mokamas aukos gavėjui, apeinant mus.

Šiandien nieko daryti dar nereikia.
Pasirinkus šį atlygio būdą, vėliau, gavus patvirtinimą apie Jums rezervuotą vietą konkrečiame žaidimo seanse Jums reikės išsirinkti vieną iš žemiau nurodytų paramos gavėjų ir perveskite jam Jūsų pačių nustatytą sumą. Tai ir bus Jūsų atlygis už dalyvavimą Lila žaidime.

 

VšĮ „PENKTA KOJA“
S. Žukausko g. 33-64, Kaunas
Sąskaitos numeris:
LT10 7044 0600 0766 9611
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

VšĮ „LESĖ
Klinikų g. 1, Buivydiškės, Vilniaus r.
Sąskaitos numeris:
LT64 7044 0600 0597 6183 
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

VšĮ „KATINO SVAJONĖ“
Partizanų g. 15, Kaunas
Sąskaitos numeris:
LT17 7300 0101 3339 1531
Paskirtis:
parama iš Reiki.lt

 

Nieko prisiminti nereikia. Visas instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su vietos rezervavimo patvirtinimu.


Nepasirinkote Reiki meistro

Atlyginimas malda arba širdingu palinkėjimu - tai retas, tačiau mūsų taip pat priimamas atlyginimo būdas, kurį patartume tiems, kas labai nori sudalyvauti Lila žaidime jau dabar, tačiau dėl įvairių aplinkybių laisvų pinigų tiesiog neturi. Mums Lila praktika - tai pasaulio pažinimo būdas, dvasinė kelionė. Mes siekiame tyrinėti šį pasaulį, dalintis savo atradimais, platinti šią vediškų žinių kvintesenciją, kaupti asmeninę patirtį, ir tuo pačiu laikytis Visatos nustatytų dėsnių.

 

Renkantis "atlyginimą palinkėjimu" - viskas kur kas sudėtingiau, nei "apmokėjimas auka". Iš vienos pusės atrodo - tai beveik nemokamai: spaudžiate ant klavišo, parašote kelis pirmus pasitaikiusius palinkėjimo sakinius Lila žaidimo vėdėjui - praktikui ir viskas - laukiate savo žaidimo laiko.

Iš tikro ne: juk tai, kiek duosite, tik tiek ir gausite atgal. Toks palinkėjimas turi būti rašomas giliai ir įtaigiai, kaip motinos palaiminimas į tolimą šalį išvykstančiam vaikui: ne protu - širdimi. Jei abejojate savo žodžio galia - geriau rinkitės aukščiau įvardintą formą. Šią rekomenduoju tik tiems, kas tikrai suprato Energijos apsikeitimo ir Atlygio-mainų dėsnius, nes neįdedant reikalingo kiekio pastangų palinkėjimui, viską, ko "nedamokėjai" - per kitus žmonės, kitas situacijas ir kitu laiku Visata pasiims atgal.

 

Nieko prisiminti nereikia. Visas palinkėjimo parašymo instrukcijas pakartotinai išsiųsime Jums e-paštu, kartu su vietos rezervavimo patvirtinimu.


Pasirinkite Jums tinkamiausią atlyginimo už dalyvavimą Lila žaidime būdą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Jei pasirinkote Jums tinkamiausią atlyginimo už dalyvavimą Lila žaidime būdą, tada pereikite į sekantį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami klavišą "Pirmyn".

Lila žaidimo organizavimo tikslu ir dėl tolesnės komunikacijos - mums reikia trupučio Jūsų duomenų. Tai daugumos nemėgstamas tačiau būtinas žingsnis, kurį atlikti tiesiog reikia:

 • Vardas reikalingas tam, kad Jus identifikuoti;
 • Telefoną nurodyti nėra būtina, tačiau patartina;
 • Elekroniniu paštu atsiųsime pakvietimą į konkretų žaidimą ir atlyginimo instrukcijas;
 • Vietovė reikalinga žaidimo vietos organizavimo tikslu.

Nenurodėte vardo
Nenurodėte telefono
instrukcijos atsiunčiamos e-paštu
nenurodėte vietovės (tikslaus adreso nereikia)

Jei savo vardą ir kitus Lila žaidimo organizavimui reikalingus duomenis įrašėte - pereikite į paskutinį užklausos ruošimo žingsnį, spausdami "Pirmyn".

Jūsų dalyvavimo Lila žaidime vietos rezervavimui reikalingi duomenis suvesti ir mes įtrauksime Jus į pageidaujančių sudalyvauti žaidime žmonių sąrašą, kai tik Jūs nuspausite pateikimo klavišą. Tačiau pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą mes negalėsime Jums išsiųsti vietos patvirtinimo pranešimo ar pateikti atlyginimo už dalyvavimą intrukcijų, kol Jūs nesuteiksite mums teisės panaudoti šiuos Jūsų paties suvestus duomenis.

Jei nesutinkate, tada tiesiog išjunkite šį naršyklės langą.

Jei sutinkate ir norite rezervuoti vietą žaidime - pažymėkite tai varnele ir spauskite atsiradusį "rezervuoti vietą" klavišą!


Invalid Input

Susipažinimas su svetainės privatumo politika ir sutikimas su pateiktų duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros (užklausos pateikimo) tikslais yra privaloma sąlyga, jei norite rezervuoti vietą Lila žaidime ir gauti apmokėjimo už paslaugas instrukcijas. Sutikite ir užbaikite šią užklausą, spausdami "Rezervuoti vietą".